Fotografie nábytku na objednávku ᐉ Studio Atmosfera

Každý deň od 7.00 do 19.00

Naša práca

O nás

Nábytkové štúdio „Atmosfera“ je na trhu od roku 2019 a za túto dobu sme získali obrovské skúsenosti s výrobou rôzneho skriňového nábytku. Tím remeselníkov, dizajnérov, manažérov – všetci pracujú na tom, aby vám poskytli jedinečný zákaznícky zážitok. Náš názov odráža to, čo chceme vytvoriť. Chceme vytvoriť atmosféru vo vašich domovoch. Vďaka profesionalite a skúsenostiam sme pripravení realizovať akýkoľvek projekt.

Zameriavame sa na rýchlosť dokončenia vašej objednávky a na kvalitu. Dbáme na to, aby vaše domovy mali atmosféru.

Prečo objednávať u nás

Objednávanie kuchyne, šatníka, police na knihy je kľúčovou etapou v živote každého človeka. Práve nábytok vytvára v domácnosti jedinečnú atmosféru, v ktorej sa človek, ktorý v nej žije, cíti dobre. Nábytok by mal byť nielen krásny, ale aj ergonomický, pohodlný a ladiť s dizajnom bytu. Chápeme, aké dôležité je vytvoriť nábytok podľa želania zákazníka, ktorý dokonale zapadne do interiéru. Pozrime sa, aký nábytok pre vás môžeme vyrobiť.

Náš sortiment

Nábytkové štúdio „Atmosfera“ je pripravené realizovať vaše najnáročnejšie želania vo svete skriňového nábytku. Sme pripravení venovať sa výrobe prakticky akéhokoľvek skriňového nábytku. Vďaka bohatým skúsenostiam našich remeselníkov a dizajnérov sme pripravení vytvoriť individuálny projekt, ktorý bude špeciálne prispôsobený vašim potrebám. Na našej webovej stránke si môžete objednať:

  • Kuchyne na mieru. Jednou z našich hlavných špecializácií sú kuchyne. S týmto typom nábytku sme začali pracovať. Vyrábame moderné a klasické kuchyne zo všetkých materiálov a farieb. Individuálny dizajn zohľadňuje všetky vaše želania a poskytuje vám najlepšiu možnú ergonómiu vo vašej kuchyni.
  • Skrine. Ponúkame Vám široký výber šatníkových skríň, od posuvných skríň, šatníkových skríň až po klasické skrine a vstavané skrine. Sme pripravení postarať sa o to, aby skriňa dokonale zapadla do každého priestoru a bola pre svojich užívateľov čo najpohodlnejšia.
  • Kancelársky nábytok. Ponúkame vám výrobu kancelárskeho nábytku podľa vašich požiadaviek alebo vám môžeme navrhnúť a zariadiť kanceláriu spoločne.
  • Iný nábytok. Náš sortiment tu nekončí a môžeme Vám ponúknuť všetky druhy knižníc, políc, TV stojanov a pod.

Objednajte si nábytok teraz

Prečo čakať dlhšie? Objednávajte online alebo nám zavolajte telefonicky. Čoskoro vás budeme kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie s montážnym technikom. Objednajte si nábytok v štúdiu „Atmosfera“ a dostanete ho práve včas.