Objednať z Nábytkového štúdio Atmosfera

Každý deň od 7.00 do 19.00

Služby

Dodávka nábytku, Inštalácia a montáž nábytku, Demontáž a likvidácia, Akékoľvek drobné domáce práce

Naše služby

istallation

Dodávka nábytku

mounting

Inštalácia a montáž nábytku

disposal

Demontáž a likvidácia

s_works

Akékoľvek drobné domáce práce (inštalácia TV, inštalácia klimatizácie atď.)

Nábytkové štúdio "Atmofera" poskytuje ďalšie služby súvisiace s domácnosťou a nábytkom. Môžeme vám nainštalovať a dodať nábytok, ako aj demontovať a zlikvidovať starý nábytok. Niekedy je ťažké zbaviť sa starého nábytku pri objednávaní nového nábytku, ale my sme pripravení túto úlohu prevziať. Vy urobíte objednávku a my vyrobíme nový nábytok, demontujeme starý nábytok a nainštalujeme nový. Nový produkt si jednoducho musíte užiť. Poskytujeme tieto služby:
• Dodávka nábytku
• Inštalácia a montáž nábytku
• Demontáž a likvidácia
• Akékoľvek drobné domáce práce (inštalácia TV, inštalácia klimatizácie atď.) Pre objednanie akejkoľvek služby našej spoločnosti kliknite na tlačidlo a vyplňte formulár!

Ako pracujeme

Nábytkové štúdio „Atmofera“ funguje na princípoch čestnosti, otvorenosti a rýchlosti vybavenia objednávky. Počas nášho pôsobenia na trhu so skriňovým nábytkom sme sa vždy snažili vytvárať pohodlie v domovoch našich zákazníkov. Chceme, aby náš nábytok vytváral atmosféru tepla a pohodlia, ktorú si želáte.

Objednať si u nás nábytok a služby je veľmi jednoduché. Stačí vyplniť prihlášku na webovej stránke a potom vás bude kontaktovať náš manažér, aby vám objasnil všetky podrobnosti. Potom k vám príde náš remeselník, aby vykonal meranie alebo poskytol službu, ak ste sa na tom dohodli telefonicky.

Striktne dodržiavame termíny, na ktorých sme sa s Vami dohodli, pretože tiež nemáme radi, keď niekto termíny zmešká. Zaviazali sme sa splniť všetky objednávky v stanovenom časovom rámci.

Objednajte si službu v nábytkárskom štúdiu „Atmosfera“ ešte dnes.